Stadion varazdin

Danas igra Hrvatska!

Danas s početkom od 18h na gradskom stadionu u Varaždinu mlada reprezentacija Hrvatske dočekuje jednog od najtežih protivnika u skupini kvalifikacija za plasman na UEFA EURO 2023 - reprezentaciju Norveške.

Za ovu utakmicu otvorena je tribina Zapad, koja je upotpunosti natkrivena a ulaznice se prodaju u slijedećim vremenima :

  • PROSTORIJE KLUBA (ulaz sa južne strane, kod pomoćnih terena)
    • od 12:00 do 15:00
  • TICKET POINT (ulaz sa sjeverne strane, kućica pokraj caffe bara)
    • od 16:00 do početka utakmice

Cijene ulaznica su 50 HRK za tribinu Zapad Sredina dok je za tribinu Zapad Lijevo i Desno cijena 40 HRK.

Za ulazak na stadion biti će potrebno predoičiti isključivo EU digitalnu COVID potvrdu sa važećim QR kodom koja će se provjeravati na ulazu. Napominjemo kako se neće priznavati potvrde o cijepljenju, potvrde o preboljenju ili razni drugi rezultati testova.  Djeca mlađa od 12 godina koja imaju ulaznicu mogu ući na stadion bez EU digitalne COVID potvrde ako su u pratnji roditelja ili skrbnika koji ima potvrdu i ulaznicu.

COVID-19 RAPID TESTING punkt biti će organiziran na kućici sa južne strane stadiona, počevši od 13 h te će po cijeni od 70 HRK navijači moći dobiti valjani COVID-19 test kao i EU digitalnu putovnicu u slučaju negativnog nalaza.

{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}